Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celach statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody wyłącz obsługę ciasteczek w swojej porzeglądarce internetowej lub opuść tę stronę.

Regulamin ośrodka
Joasia i Maciek

 1. Przyjmowanie gości odbywa się od godziny 15.00, opuszczanie obiektu do godziny 10.00. 
 2. Na terenie ośrodka obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 23.00 do 7.00 oraz należytego porządku, nieprzestrzeganie regulaminu grozi wydaleniem z ośrodka bez prawa do zwrotu poniesionych wcześniej opłat lub wszelkich innych odszkodowań. 
 3. Obowiązuje kaucja w kwocie 100 zł, na poczet szkód wynikających z nieprawidłowej eksploatacji wynajmowanych domków. W/w kaucja rozliczana jest w dniu zdania domku. 
 4. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku należy zgłaszać na bieżąco. 
 5. Warunkiem rezerwacji jest wpłata 30% zadatku w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi. 
 6. Cena pobytu nie uwzględnia opłaty miejscowej (cena opłaty klimatycznej ustalana jest według bieżącego cennika Gminy Postomino). W/w opłata pobierana jest przy zakwaterowaniu. 
 7. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu nie zwracamy należności za utracone świadczenia. 
 8. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i środki pieniężne, dlatego należy zachować należytą staranność związaną z zamykaniem okiem i drzwi w momencie opuszczania domku. 
 9. Osoby niebędące naszymi Gośćmi mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie do godziny 23:00. 
 10. Zezwolenie na pobyt zwierząt w naszym ośrodku możliwe jest jedynie po zgłoszeniu tego faktu i otrzymaniu zgody podczas rezerwacji. Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień psa, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania zwierząt na spacery poza teren obiektu. Na terenie obiektu zwierzęta należy trzymać wyłącznie na smyczy i z kagańcem. Właściciele zwierząt ponoszą pełną odpowiedzialność odszkodowawczą oraz materialną za swoich pupili. 
 11. Parkowanie wyłącznie na wyznaczonych miejscach parkingowych. Parking jest bezpłatny. 
 12. Ośrodek nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych np. przerwy w dostawie prądu czy wody itp. 
 13. Zabrania się korzystania w domkach z własnych urządzeń elektrycznych, butli gazowych, rozpalania grilla poza miejscem wyznaczonym, używania środków pirotechnicznych, lampionów szczęścia, petard itp. W przypadku nie zastosowania się mają zastosowanie przepisy pkt. 3 Regulaminu. 
 14. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. 
 15. Na terenie ośrodka obowiązuje segregacja śmieci.
Joasia i Maciek - wszelkie prawa zastrzeżone 2023 - polityka prywatnosci. KWHotel - Oprogramowanie Hotelowe